Emirates FA Cup

Fixtures and Results

Please select a round from the list below
EPExtra Preliminary Round    
Saturday 10th August 2019
3pmAFC HayesvWembley
3pmAFC LiverpoolvBurscough
3pmAnstey NomadsvKirby Muxloe
3pmAshingtonvAlbion Sports
3pmAthersley RecreationvPadiham
3pmAtherstone TownvStourport Swifts
3pmBarkingsidevStansted
3pmBarton Town Old BoysvCarlton Town
3pmBiggleswadevMildenhall Town
3pmBiggleswade UnitedvSwaffham Town
3pmBillingham TownvYorkshire Amateur
3pmBishop AucklandvThornaby FC
3pmBoldmere St MichaelsvDaventry Town
3pmBottesford TownvLong Eaton United
3pmCharnock RichardvLower Breck
3pmClactonvSt Margaretsbury
3pmClaptonvStowmarket Town
3pmClitheroev1874 Northwich
3pmCongleton TownvWestfields
3pmConsettvDunston
3pmCoventry SphinxvCoventry United
3pmCrawley GreenvTakeley
3pmDesborough TownvHiston
3pmDunkirkvGresley
3pmEccleshill UnitedvBootle
3pmExmouth TownvBarnstaple Town
3pmEynesbury RoversvWellingborough Town
3pmFairford TownvEnfield 1893
3pmGorlestonvPinchbeck United
3pmGreat Yarmouth TownvWellingborough Whitworth
3pmHackney WickvFramlingham Town
3pmHadleyvRedbridge
3pmHall Road RangersvGoole AFC
3pmHallamvStaveley Miners Welfare
3pmHanley TownvLeicester Road
3pmHarborough TownvDeeping Rangers
3pmHarrogate Railway AthleticvWhickham
3pmHaughmond FCvWalsall Wood
3pmHaverhill RoversvColney Heath
3pmHeather St JohnsvWolverhampton Sporting
3pmHoddesdon TownvBrantham Athletic
3pmHolbeach UnitedvFakenham Town
3pmHullbridge SportsvStanway Rovers
3pmIrlam TownvAshton Athletic
3pmKendal TownvHemsworth Miners Welfare
3pmKirkley & PakefieldvWroxham
3pmKnaresborough TownvNewcastle Benfield
3pmLeicester NirvanavOadby Town
3pmLeytonvCockfosters
3pmLichfield CityvHighgate United
3pmLiversedgevAbbey Hey
3pmLondon ColneyvHadleigh United
3pmLongridge TownvBarnoldswick Town
3pmLoughborough UniversityvIlkeston
3pmLye TownvLutterworth Town
3pmMalvern TownvWhitchurch Alport
3pmMarch Town UnitedvNorwich United
3pmNewmarket TownvArlesey Town
3pmNewton AycliffevNorthallerton Town
3pmNorth ShieldsvGuisborough Town
3pmNorthampton On ChenecksvGodmanchester Rovers
3pmNorthwich VictoriavSilsden
3pmNostell Miners WelfarevStockton Town
3pmPotton UnitedvEly City
3pmRacing Club WarwickvAFC Wulfrunians
3pmRadfordvHeanor Town
3pmRomulusvWolverhampton Casuals
3pmSaffron Walden TownvBaldock Town
3pmSawbridgeworth TownvHalstead Town
3pmSeaham Red StarvPenrith
3pmShepshed DynamovMaltby Main
3pmShildonvGarforth Town
3pmSkelmersdale UnitedvPenistone Church
3pmSleaford TownvAFC Mansfield
3pmSlimbridgevEdgware Town
3pmSouthend ManorvLong Melford
3pmSporting KhalsavRugby Town
3pmSquires GatevWest Didsbury & Chorlton
3pmStotfoldvHarpenden Town
3pmSunderland RCAvSunderland Ryhope CW
3pmThackleyvHandsworth Parramore
3pmThetford TownvRothwell Corinthians
3pmTividalevWednesfield
3pmVauxhall MotorsvWinsford United
3pmWalsham Le WillowsvPeterborough Northern Star
3pmWalthamstowvSporting Bengal United
3pmWantage TownvBrackley Town Saints
3pmWest AucklandvBridlington Town
3pmWest EssexvWhitton United
3pmWhitley BayvHebburn Town
3pmWilland RoversvAFC St Austell
3pmWinterton RangersvGrimsby Borough
3pmWoodbridge TownvCoggeshall United
3pmWorcester CityvStone Old Alleynians