Football Web Pages

Buildbase FA Trophy – Fixtures and Results – Second Qualifying Round

Fixtures/Results, Second Qualifying Round, 2020-2021

Saturday 17th October 2020
3pmAFC TottonvFrome Town
3pmAshford Town (Middx)vWhitstable Town
3pmAylesbury UnitedvTilbury
3pmBarkingvHarlow Town
3pmBedfont SportsvCoggeshall Town
3pmBedworth UnitedvSt Neots Town
3pmBidefordvSlimbridge
3pmBracknell TownvSevenoaks Town
3pmBrentwood TownvChichester City
3pmBurgess Hill TownvWare
3pmChertsey TownvBerkhamsted
3pmChipsteadvThree Bridges
3pmCity of LiverpoolvCleethorpes Town
3pmCorby TownvHalesowen Town
3pmDaventry TownvKidsgrove Athletic
3pmDroylsdenvGlossop North End
3pmDunstonvClitheroe
3pmEvesham UnitedvCarlton Town
3pmFaversham TownvHertford Town
3pmFelixstowe & Walton UnitedvWestfield
3pmHanwell TownvAveley
3pmHastings UnitedvFC Romania
3pmHaywards Heath TownvWelwyn Garden City
3pmHighworth TownvWinchester City
3pmHistonvLeek Town
3pmHythe TownvAshford United
3pmIlkestonvKempston Rovers
3pmKendal TownvBrighouse Town
3pmKidlingtonvDidcot Town
3pmLarkhall AthleticvBarnstaple Town
3pmLoughborough DynamovBury Town
3pmMaldon & TiptreevGrays Athletic
3pmMangotsfield UnitedvCinderford Town
3pmMarinevMossley
3pmMoneyfieldsvBasingstoke Town
3pmNewcastle TownvBelper Town
3pmNorthwoodvHeybridge Swifts
3pmPhoenix SportsvMarlow
3pmPickering TownvTrafford
3pmPontefract CollieriesvWorkington AFC
3pmPrescot CablesvFrickley Athletic
3pmRamsgatevCanvey Island
3pmSheffieldvRuncorn Linnets
3pmSholingvWantage Town
3pmSittingbournevEast Grinstead Town
3pmSpalding UnitedvBedford Town
3pmStamfordvLincoln United
3pmStocksbridge Park SteelsvMarske United
3pmSutton Coldfield TownvDereham Town
3pmThame UnitedvCirencester Town
3pmThatcham TownvNorth Leigh
3pmTooting & Mitcham UnitedvRomford
3pmUxbridgevWaltham Abbey
3pmVCD AthleticvHerne Bay
3pmWhitehawkvBarton Rovers
3pmWhyteleafevCray Valley PM
3pmWidnesvColne
3pmWilland RoversvBristol Manor Farm
3pmWisbech TownvColeshill Town
3pmWorksop TownvRamsbottom United
3pmYaxleyvChasetown